Arkada - Lidia Bąk

O firmie

Jeśli marzysz o nowym wnętrzu swojego biura, sklepu, restauracji lub mieszkania, ale nie wiesz jak się do tego zabrać i od czego zacząć -  pomogę ci w spełnieniu Twoich marzeń !

Projektowanie to moja praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Z wielką przyjemnością przystępuję do tworzenia nowego projektu, kierując się nie tylko estetyką wnętrza, jego ergonomią i funkcją jaką ma do spełnienia, ale także mając na uwadze ekonomiczne warunki inwestora.

 Od czasu studiów we Francji, staram się przenieść na nasz rodzimy grunt, często stosowane na zachodzie, propozycje łączenia "starego" historycznego elementu z nowoczesnym designem. Dla swoich klientów oferuję pomoc w doborze wyjątkowych jednostkowych dzieł sztuki - będących niezaprzeczalnie doskonałą inwestycją. Proponowane przeze mnie dzieła są szczegółowo selekcjonowane, stanowią wyjątkowe pojedyńcze egzemplarze sygnowane przez artystę.

Na przełomie wielu lat pracy, niejednokrotnie miałam okazje do bezpośredniego kontaktu z wieloma polskimi i zagranicznymi, osobistościami świata designu i architektury.  

Oto kilku z nich :)

       Lidia Bąk projekty aranżacje sprzedaż obrazów arkada be-art exclusive

      

                

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług wszystkich, którzy cenią sobie: jakość, styl,

harmonię oraz światowe trendy i współczesny design.

 

Razem stworzymy nowoczesne wnetrza, relaksujące ogrody, zielone przestrzenie 

WNĘTRZA O JAKICH MARZYSZ !